Šīs Privātuma politikas mērķis ir nodrošināt Tu, ko dēvē arī par "Apmeklētājs" vai “Datu subjekts”, ar detalizētu informāciju par Jūsu personas datu apstrādi, ko veic Mēs, ko dēvē arī par "MEDUS*" vai "Datu apstrādātājs”.

ZIB* aicina Jūs rūpīgi izlasīt šo Privātuma politiku, lai iepazītos ar veidu, kādā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, kad Jūs apmeklējat mūsu vietni, reģistrējat savu individuālo tiešsaistes kontu pie mums, abonējat mūsu biļetenu, sazināties ar mums, izmantojot tam paredzētus saziņas rīkus un kanālus. , vai veikt pirkumu Mūsu interneta veikalā plkst www.zibstore.com, ko dēvē arī par "Tīmekļa vietne”.

Šī Privātuma politika ir lasītājam draudzīgs mūsu datu apstrādes darbību skaidrojums, kas sadalīts dažādās sadaļās atkarībā no tēmas, lai jums būtu viegli orientēties:

IEVADS

ZIB* augstu vērtē Jūsu privātumu un Jūsu personas datu konfidencialitāti. Tāpēc Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, stingri ievērojot Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un brīvu pārvietošanos. šādu datu aizsardzību un atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgo datu aizsardzības regulu), ko dēvē arī par “GDPR”. Mūsu Privātuma politika ir papildināta ar Sīkdatņu politika, kas īpaši attiecas uz Jūsu personas datu apstrādi, izmantojot automatizētus līdzekļus, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un sociālos spraudņus. Šī Privātuma politika attiecas arī uz Mūsu Vietnes noteikumi un nosacījumi, kas apraksta pakalpojumu noteikumus, kurus mēs sniedzam, izmantojot mūsu vietni.

Mēs regulāri pārskatām un atjauninām savu Privātuma politiku, lai pārliecinātos, ka tā atbilst jaunākajām tendencēm un augstākajiem standartiem personas datu aizsardzības jomā, kā arī atspoguļo visas izmaiņas piemērojamos tiesību aktos un noteikumos par datu aizsardzību, patērētāju tiesībām un e-komerciju. Jūsu informācijai šīs lapas augšdaļā esam norādījuši Privātuma politikas pašreizējās versijas datumu. Ikreiz, kad Privātuma politika tiks atjaunināta, mēs vērsīsim uz to jūsu uzmanību, tīmekļa vietnē ievietojot atbilstošu paziņojumu un nosūtot to jums pa e-pastu, ja jūs atļaujat mums izmantot jūsu e-pasta adresi šim nolūkam.

JŪSU PIEKĻUVES DATU APSTRĀDE

Ja apmeklējat mūsu vietni, tīmekļa serveris automātiski saglabās servera žurnāla failu, kurā ir jūsu interneta protokola (IP) adrese, unikālais ierīces identifikators (UDI), hiperteksta pārsūtīšanas protokola (HTTP) atbildes statusa kods, operētājsistēma (OS) Jūsu ierīce, jūsu pieprasījuma datums un laiks, pieprasīto failu nosaukums, atrašanās vieta un lielums, ko dēvē arī par “Piekļuve datiem”. Mēs apstrādājam jūsu piekļuves datus tikai un vienīgi, lai nodrošinātu mūsu vietnes netraucētu darbību un nevainojamu tās galveno funkciju lietošanas pieredzi. Mēs apstrādājam piekļuves datus, lai aizsargātu mūsu likumīgās intereses, kuru mērķis ir mūsu zīmola, satura un preču augstas kvalitātes prezentācija tiešsaistē. Ja jūs sniedzat savu piekrišanu, lai mēs apstrādātu jūsu piekļuves datus citiem mērķiem, lūdzu, izlasiet Sīkdatņu politika, kas īpaši attiecas uz Jūsu personas datu apstrādi, izmantojot automatizētus līdzekļus, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un sociālos spraudņus.

JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDE, LAI REĢISTRĒTU KONTU

Ja reģistrējat mums tiešsaistes kontu, izmantojot mūsu vietni, mēs apstrādāsim jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru (neobligāti) un adreses informāciju (neobligāti). Tiešsaistes konta reģistrācija ir pilnībā brīvprātīga. Lai veiktu pirkumu Mūsu tiešsaistes veikalā, jums nav nepieciešams tiešsaistes konts pie mums. Mēs apstrādāsim Jūsu reģistrācijas laikā sniegtos Jūsu personas datus, lai uzturētu Jūsu tiešsaistes kontu, nodrošinātu drošu piekļuvi Jūsu tiešsaistes kontam un piedāvātu Jums tiešsaistes kontu īpašniekiem pieejamas papildu noderīgas funkcijas, piemēram, atsauksmju rakstīšanu, pirkumu vēstures apskati, Jūsu vēlmju saraksta uzturēšana, atlaides saņemšana par draugu uzaicināšanu pievienoties mūsu kopienai utt. Mēs apstrādāsim Jūsu personas datus, kas sniegti reģistrācijas ietvaros, pamatojoties uz Jūsu nepārprotamu piekrišanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un dzēst savu tiešsaistes kontu – lai pieprasītu sava konta dzēšanu.

JŪSU E-PASTA ADRESES APSTRĀDE, LAI PIEGĀDĀTU biļetenu

Ja abonējat mūsu biļetenu, mēs apstrādāsim jūsu e-pasta adresi. Abonēšana biļetenam ir pilnībā brīvprātīga. Mēs izmantosim Jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu Jums mūsu biļetenu ar noderīgu informāciju par mūsu precēm, jaunu produktu izlaidumiem, izpārdošanu, kampaņām, pasākumiem un citu būtisku informāciju. Mēs apstrādāsim Jūsu e-pasta adresi, pamatojoties uz Jūsu mums sniegto nepārprotamo piekrišanu, kad Jūs izvēlēsities saņemt Mūsu biļetenu, ievadot savu e-pasta adresi abonēšanas veidlapā, kas pieejama Vietnē, un apstiprinot savu piekrišanu, noklikšķinot uz abonēšanas pogas. Jūs varat arī izteikt savu piekrišanu mūsu informatīvā izdevuma saņemšanai, atzīmējot izvēles rūtiņu, reģistrējot mums tiešsaistes kontu vai noklikšķinot uz norādītās saites jūsu tiešsaistes konta izvēlnē un izpildot abonēšanas norādījumus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un atteikties no mūsu informatīvajiem izdevumiem, noklikšķinot uz saites “atrakstīties”, kas pieejama katra biļetena apakšā. Jūsu e-pasta adrese tiks dzēsta no jaunumu adresātu saraksta, tiklīdz Jūs atteiksieties no abonēšanas.

JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDE, LAI UZSĀKT LĪGUMA ATTIECĪBU

Ja veicat pasūtījumu Mūsu interneta veikalā, mēs apkoposim Jūsu personas datus, piemēram, Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru (ja nepieciešams), norēķinu adresi, piegādes adresi (ja attiecināms), kad Jūs ievietosiet pasūtiet, aizpildot mūsu tiešsaistes pasūtījuma veidlapas obligātos un neobligātos laukus. Mēs izmantosim obligāto informāciju, lai uzsāktu un nodibinātu līgumattiecības ar Jums kā mūsu klientu un izpildītu Jūsu pasūtījumu. Mēs apstrādāsim obligāto informāciju, pamatojoties uz nepieciešamību izpildīt mūsu saistības, kas izriet no pirkuma darījuma. Jūs varat arī sniegt papildu informāciju, aizpildot neobligātos laukus mūsu tiešsaistes pasūtījuma veidlapā, lai padarītu jūsu pirkšanas pieredzi vēl ērtāku. Mēs apstrādāsim neobligāto informāciju, pamatojoties uz jūsu nepārprotamu piekrišanu, ko esat apstiprinājis, brīvprātīgi sniedzot mums neobligātu informāciju. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un pieprasīt neobligātās informācijas dzēšanu, veicot pasūtījuma apstiprinājuma veidlapā aprakstītās darbības.

JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDE, LAI APSTRĀDĀTU MAKSĀJUMU

Ja veiksiet maksājumu par pasūtījumu Mūsu interneta veikalā, mēs ievācam papildu personas datus, piemēram, Jūsu bankas/maksājumu pakalpojumu sniedzēja konta numuru vai Jūsu bankas/maksājumu pakalpojumu sniedzēja kartes numuru, tā derīguma termiņu un verifikācijas vērtību/kodu (CVV). /CVC) (ja attiecināms) atkarībā no izvēlētā maksājuma veida. Mēs apstrādāsim iepriekš minētos personas datus, pamatojoties uz nepieciešamību izpildīt mūsu saistības, kas izriet no pirkuma darījuma. Mēs izmantosim un kopīgosim Jūsu personas datus ar izvēlēto banku vai maksājumu pakalpojumu sniedzēju, lai apstrādātu Jūsu maksājumu. Ja izvēlēta banka vai maksājumu pakalpojumu sniedzējs pats savāc Jūsu personas datus, tos integrējot Mūsu vietnē vai savā tīmekļa vietnē, Jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar attiecīgās bankas vai maksājumu pakalpojumu sniedzēja privātuma politiku.

JŪSU PIEGĀDES ADRESES APSTRĀDE, LAI IZSŪTĪTU JŪSU PASŪTĪJUMU

Ja izvēlaties iegādātās preces piegādi uz Jūsu piegādes adresi, mēs papildus apstrādāsim Jūsu piegādes adresi, kad veiksiet pasūtījumu Mūsu interneta veikalā. Mēs to apstrādāsim, pamatojoties uz nepieciešamību izpildīt mūsu saistības, kas izriet no pirkuma darījuma. Mēs izmantosim un kopīgosim Jūsu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, e-pasta adresi un/vai tālruņa numuru ar mūsu izvēlēto reģionālo partneri, kas sniedz mums iekšzemes un starptautisko paku piegādes pakalpojumus, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu. Mūsu piegādes partneris var sazināties ar Jums pa e-pastu vai tālruni, lai informētu Jūs par gaidāmo piegādi un saskaņotu ar Jums piemērotu piegādes dienu/laiku.